Den här webbplatsen använder kakor (cookies) för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. En del av dessa kakor är tredjepartskakor. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att kakor används. Läs mer om kakor och hur du kan stänga av dem.

Till textinnehållet på sidan. Tryck Alt+S

Hej! Hur kan vi hjälpa dig?

Ställ din fråga här

Telefonbanken

Öppettider033-10 50 60 val 3

Digital Support

Dygnet runt0771-97 75 12

Spärrservice

Dygnet runt08-411 10 11

Lantbruksansvariga – vi finns till för dig!

Lantbrukare framför kor

Är du skogs- eller lantbrukare och är intresserad av att veta mer om vad vi kan göra för dig? Vill du få rådgivning kring lantbruksekonomi och skogsnäring? Välkommen att kontakta någon av våra lantbruksansvariga.

Vi som är lantbruksansvariga på Swedbank Sjuhärad har specialkunskaper inom skog- och lantbruksekonomi. Kunskaper som bygger på erfarenhet från många kundmöten, men också utifrån egna bakgrunder.

Via oss får du tillgång till bankens samlade kompetens inom allt som rör din ekonomi - från juridiska spörsmål till generationsskiftesfrågor, pensions- och försäkringslösningar, finansiering och placeringar.

Huvudansvarig

Fredrik Mann

Fredrik Mann

Telefon: 033-16 65 42
E-post: fredrik.mann@sparbankensjuharad.se

Borås

Henrik Johansson

Henrik Johansson

Telefon: 033-16 68 03
E-post: henrik.johansson@sparbankensjuharad.se

Anna Nilsson

Anna Nilsson

Telefon: 033-16 65 21
E-post: anna.nilsson@sparbankensjuharad.se

Mikael Johansson

Mikael Johansson

Telefon: 033-16 66 46
E-post: mikael.johansson@sparbankensjuharad.se

Bollebygd

Dan Andersson

Dan Andersson

Telefon: 033-16 67 68
E-post: dan.andersson@sparbankensjuharad.se

Mark

Christina Minfors

Christina Minfors

Telefon: 033-16 69 58
E-post: christina.minfors@sparbankensjuharad.se

Maria Wiland

Maria Wallén

Telefon: 033-16 68 47
E-post: maria.wallen@sparbankensjuharad.se

Svenljunga

Stefan Larsson

Stefan Larsson

Telefon: 033-16 68 08
E-post: stefan.larsson@sparbankensjuharad.se

Kunskapsbanken

Kvinna lyssnar på musik

Filmer och poddar riktade till dig som är skogsägare eller lantbrukare.

Stäng Skriv ut